• ايران فاوا گسترش ما به عنوان یک بنگاه اقتصادی دانش محور، با اتکا بر کارکنان خلاق و کارآمد در زمینه طراحی ، مهندسی، تامین و اجرای پروژه های فناوری اطلاعات درصنایع متعدد فعالیت می نماییم. موفقيت کسب و کارتان را با ما تجربه کنيد ادامه

بلوغ سازمانی

مدیریت پیمان
شرکت ایران فاوا گسترش به عنوان مجری بخش عمده ­ای از پروژه­ های فناوری اطلاعات در گروه صنعتی ایران خودرو و سایر مشتریان با گستره­ ای از فعالیت­های این حوزه روبروست، در همین راستا لازم است بخشی از این خدمات را به پیمانکاران واگذار نموده و صرفا نقش نظارتی و مدیریتی ایفا نماید. از آنجا که افزایش کمی پرسنل با سیاست­ های این شرکت مغایرت داشته و هدف اصلی ما توسعه نیروی انسانی خبره و کارآزموده است، بر کیفیت و بهره­ وری نیروی انسانی خود تکیه داریم بنابراین با تعریف و تدوین ساز و کارها و فرآیندهای مربوط به مدیریت پیمانکاران با کمک ابزارها و تکنیک­ های مناسب در این جهت اقدامات مناسبی انجام داده و در حال حاضر چارچوبی برای این منظور در شرکت ایجاد شده است.

مدیریت قرارداد (Contract Management)
 با توجه به قراردادهای متعددی که این شرکت با کارفرمایان خود منعقد نموده و این قراردادها در حال افزایش می ­باشند لازم است فرآیندها و بهترین روش­ ها برای مدیریت قراردادها در شرکت ایجاد گردد
.
 استقرار نظام مدیریت پروژه
دفتر مدیریت پروژه نهادی است که در سازمان‌ های پروژه‌ محور مورد استفاده قرار می‌گیرد و وجود آن سبب رشد و تکامل فعالیت‌های مدیریت پروژه در سطح سازمان می‌شود. بسته به اندازه، ساختار، پیچیدگی و نوع سازمان ممکن است در یک زمان، پروژه‌های متعددی در آن در حال اجرا باشند. دفتر مدیریت پروژه باعث تمرکز سیستماتیک مدیریت پروژه در سازمان شده و وضعیت کلی پروژه‌ها و برنامه‌های سازمان را با دقت بسیار بالایی کنترل می‌کند.نقش‌های دفاتر مدیریت پروژه متنوع و گوناگونند، اما در نهایت ماموریت آن‌ها ایجاد ساز و کار لازم به منظور مدیریت یکپارچه طرح‌ها و پروژه‌های سازمان‌ها برای تحویل به موقع، با کیفیت و در چارچوب هزینه‌های پیش‌بینی شده است. همچنین این دفتر خدماتی از قبیل مدیریت منابع، اجرای آموزش و مشاوره را ارائه می‌دهد، ‌که با استفاده از این خدمات، مخاطرات احتمالی شکست پروژه‌ها و طرح‌ها در سازمان کاهش می‌یابد. در حال حاضر مدیریت پروژه بصورت حرفه­ ای بر اساس استاندارد PMBOK و با کمک ابزار MS-EPM در شرکت  ایران فاوا گسترش راه اندازی شده است.

استقرار نظام بهای تمام شده خدمات و محصولات
به منظور بالابردن قدرت رقابت و خلق ارزش برای مشتریان این شرکت سعی نموده در اجرای پروژه های خود با حفظ کیفیت، هزینه را کاهش داده و در همین راستا با استقرار نظام بهای تمام شده محصول و خدمات توانسته است تا حد زیادی هزینه­ ها را کنترل نماید. بطوریکه در سیاست قیمت گذاری (Pricing) با استفاده از این مکانیزم رقابتی ترین قیمت را ارائه می­ نماید.

استقرار مرکز پشتیبانی
یکی از دغدغه­ های مشتریان کیفیت خدمات پس از فروش و نحوه پشتیبانی توسط فروشنده ­ها بعد از خرید می­ باشد. شرکت ایران فاوا گسترش وظیفه خود می­ داند تا زمانیکه مشتری نیاز به خدمات دارد با کیفت قابل قبول به ارائه این خدمت ادامه داده و همواره در کنار مشتری بماند. در همین راستا با راه اندازی مرکز پشتیبانی و خدمات مشتریان با ابزارها و مکانیزم­ های متنوع سعی کرده­ ایم حس اطمینان و دلگرمی را برای مشتریان خود را فراهم آوریم. مرکز بطور شبانه روزی آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان عزیز خود می­ باشد.

مدیریت ارتباط با مشتریان
مشتریان و رویکرد آنها نسبت به یک سازمان نقش تعیین کننده ­ای در موفقیت و یا عدم موفقیت سازمان­ها ایفا می­ کنند. از زمانی که سازمان دریافت، یک مراجعه کننده (Suspect) قابلیت تبدیل شدن به مشتری (Customer) را دارد تا زمانی که مشتری تبدیل به شریک تجاری (Partner) سازمان می شود، راه درازی پیش رو می­ باشد. در این راه طولانی رویکرد سازمان و نگاهی که به مشتری دارد بسیار تعیین کننده است. اگر مشتری مداری را از یک شعار به یک ارزش تبدیل کرده و تمام فعالیت­ های سازمان را در مسیر خلق ارزش برای مشتری سازماندهی نماییم، می­ توانیم امیدوار باشیم که شرکایی در کنار خود داریم که همواره حامی ما خواهند بود. شرکت ایران فاوا گسترش نیز بر این مهم پافشاری نموده و تمام تلاش خود را در همین راستا بکار می­ گیرد. با راه اندازی سامانه ارتباط با مشتریان سعی کرده­ ایم تا حد امکان به این هدف نائل شویم و در این راه همراهی و همفکری مشتریان عزیز چراغ راه ما خواهند بود.
 

ايران فاوا گسترش در نگاه اول

شركت ايران فناوري اطلاعات و ارتباطات گسترش (سهامی خاص) با هدف ارایه راه حل های فناوری اطلاعات در جهت كمك به بهره وري و ارتقاي توانمندي و سود آوري صنايع كشور با سهام مشترك شركت ايران خودرو، شركت مگفا (نماينده سازمان گسترش و نوسازي صنايع) و شركت تام ايران خودرو تاسيس شده است.
بیشنر بخوانید...

تازه هاي ايران فاوا

آخرين پست هاي پايگاه دانش

لینک های مرتبط: ایران خودرو           تام           مگفا           ISS           SAP           سایر شرکای تجاری          
آدرس: تهران، یوسف آباد، میدان سید جمال الدین اسدآبادی، خ ابن سینا، کوی نسترن، پلاک 18    تلفن: 7 - 88616303    فکس: 88616308   ایمیل: Info@Iranfava.com    کانال رسمی در تلگرام: کانال رسمی ایران فاوا گسترش در تلگرام
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران فاوا گسترش می باشد

Copyright © 2015 www.IranFava.com. All rights reserved