• ايران فاوا گسترش ما به عنوان یک بنگاه اقتصادی دانش محور، با اتکا بر کارکنان خلاق و کارآمد در زمینه طراحی ، مهندسی، تامین و اجرای پروژه های فناوری اطلاعات درصنایع متعدد فعالیت می نماییم. موفقيت کسب و کارتان را با ما تجربه کنيد ادامه

سهامداران

سهامداران ایران فاوا گسترش
شركت ايران فناوري اطلاعات و ارتباطات گسترش (سهامی خاص) با هدف ارایه راه حل های فناوری اطلاعات در جهت كمك به بهره وري و ارتقاي توانمندي و سود آوري صنايع كشور با سهام مشترك شركت ايران خودرو، شركت مگفا (نماينده سازمان گسترش و نوسازي صنايع) و شركت تام ايران خودرو تاسيس شده است.

شرکت ایران خودرو
شرکت ایران خودرو در سال 1341 با نام ایران ناسیونال تاسیس شد. ایران ناسیونال در سال 1345 موفق به اخذ مجوز تولید خودرو سواری از نوع چهار سیلندر شد و در قراردادی با کارخانه روتس انگلستان وابسته به کرایسلر، کار ساخت و مونتاژ هیلمن هانتر را آغاز کرد که پیکان نام گرفت. ایران خودرو با آغاز دهه 70 شمسی و با حرکت به سوی تنوع محصول، توانست محصولاتی از خانواده پژو را نیز در سبد محصولات خود جای دهد. ایران خودرو پس از گذر از دوران مونتاژکاری و رسیدن به ظرفیت تولید یک میلیون دستگاه، اکنون به یکی از بزرگترین گروه های صنعتی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا تبدیل شده است.
ایران خودرو با هدف رسیدن به کلاس جهانی به عنوان یک خودروساز صاحب برند، توانایی علمی و تحقیقاتی خود را توسعه داد و به تاسیس مرکزی برای تحقیق و توسعه، توسعه موتور و مراکز تست خودرو همت گماشت. این خودروساز همچنین با همکاری کشورهای اروپایی نظیر آلمان و فرانسه، آخرین فن آوری های ماشین آلات و تجهیزات تولیدی را به کار گرفت. این روند ظرفیت جهانی شدن را در ایران خودرو ایجاد کرد. بدین ترتیب صادرات محصولات ایران خودرو با هدف حضور در بازارهای جهانی و توسعه برندی بین المللی، از سال 1381 به عنوان مهمترین سیاست در دستور کار این شرکت قرار گرفت. از آن زمان تاکنون این سیاست نقشی کلیدی را در کسب سهمی از بازارهای جهانی و ارتقای تصویر ایران در عرصه جهانی صنعت خودرو ایفا کرده است.

شرکت مگفا
مركز گسترش فناوري اطلاعات مگفا از ابتداي سال ١٣٨٢ به عنوان شركت تابعه و تخصصي سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران، فعاليت خود را در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT) سازماندهي و متمركز نموده است.
اين شركت هم اكنون از طريق واحدهاي كسب و كار (SBU) و ٩ شركت وابسته در زمينه مديريت، نظارت، مشاوره، ارائه محصولات و خدمات و اجراي طرح ها و پروژه هاي ICT، حضوري فعال و مؤثر در بازار داخلي، با رويكرد حضور در عرصه هاي منطقه اي و بين المللي دارد.

شرکت تام ایران خودرو
تام ايران خودرو شركتي در سطح بين المللي است كه در زمينه مهندسي و اجرا طرح هاي عمراني و صنعتي فعاليت دارد. از بدو تاسيس، اين شركت با تكيه بر دانش سرمايه هاي انساني خود و انتقال فن آوري هاي نوين و به كارگيري آن توانسته است رشد قابل ملاحظه اي در مهندسي و اجراي پروژه هاي به صورت EPC در حوزه هاي مختلف كسب كند .
مديريت نوين و پويا، تعهد به ارزش هاي انساني و شايسته سالاري و بومي سازي تكنولوژي هاي روز دنيا از جمله دستاوردهاي تام است.
گستره خدمات و محصولات شركت تام در حوزه هاي خودروسازي، اتوماسيون صنعتي، نفت و گاز و پتروشيمي، صنايع ريلي، صنايع معدني و نيرو و تاسيسات به صورت راهكار جامع مي باشد.

ايران فاوا گسترش در نگاه اول

شركت ايران فناوري اطلاعات و ارتباطات گسترش (سهامی خاص) با هدف ارایه راه حل های فناوری اطلاعات در جهت كمك به بهره وري و ارتقاي توانمندي و سود آوري صنايع كشور با سهام مشترك شركت ايران خودرو، شركت مگفا (نماينده سازمان گسترش و نوسازي صنايع) و شركت تام ايران خودرو تاسيس شده است.
بیشنر بخوانید...

تازه هاي ايران فاوا

آخرين پست هاي پايگاه دانش

لینک های مرتبط: ایران خودرو           تام           مگفا           ISS           SAP           سایر شرکای تجاری          
آدرس: تهران، یوسف آباد، میدان سید جمال الدین اسدآبادی، خ ابن سینا، کوی نسترن، پلاک 18    تلفن: 7 - 88616303    فکس: 88616308   ایمیل: Info@Iranfava.com    کانال رسمی در تلگرام: کانال رسمی ایران فاوا گسترش در تلگرام
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران فاوا گسترش می باشد

Copyright © 2015 www.IranFava.com. All rights reserved