• ايران فاوا گسترش ما به عنوان یک بنگاه اقتصادی دانش محور، با اتکا بر کارکنان خلاق و کارآمد در زمینه طراحی ، مهندسی، تامین و اجرای پروژه های فناوری اطلاعات درصنایع متعدد فعالیت می نماییم. موفقيت کسب و کارتان را با ما تجربه کنيد ادامه

ایران فاوا گسترش در نگاه اول

شركت ايران فناوري اطلاعات و ارتباطات گسترش (سهامی خاص) با هدف ارایه راه حل های فناوری اطلاعات در جهت كمك به بهره وري و ارتقاي توانمندي و سود آوري صنايع كشور با سهام مشترك شركت ايران خودرو، شركت مگفا (نماينده سازمان گسترش و نوسازي صنايع) و شركت تام ايران خودرو تاسيس شده است.
با توجه به گسترش کاربرد فناوری اطلاعات در عرصه صنعت و روند شرکت ها به سوی جهانی شدن، این شرکت ارایه راهکارهای پیشرفته فناوری اطلاعات و ارتباطات را در دستور کار خود قرار داده است و مي كوشد با تمركز بر حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات، وظيفه يكپارچه سازي سيستمها، مديريت پروژه ها و خدمات فني و مشاوره اي را عهده دار شود.
این شرکت از زمان تاسیس خود در سال 1384 بر استفاده از مشاوران و همکاران تجاری مجرب خارجی و داخلی و کسب تجربه پروژه های بزرگ انجام شده در گروه صنعتی ایران خودرو تاکید داشته است. به این ترتیب، با وجود گذشت زمان اندک از تاسیس، به تجارب و دانش سودمندی دست یافته و اکنون می تواند شرکت ها و موسسات دیگر را در ارتقاء توانمندی و سود آوری یاری نماید.
از پروژه هاي انجام شده توسط شركت ايران فاوا گسترش مي توان به پياده سازی SAP/ERP سازمان مالي و كارخانه تندر 90 ايران خودرو اشاره كرد. همچنین این شرکت به منظور توسعه فعالیتهای خود در حوزه تولید محصولات نرم افزاری اقدام به راه اندازی سامانه صدور و پرداخت الكترونيكي قبوض آب و برق وزارت نيرو در 24 شرکت توزیع آب و برق شهرهای مختلف کشور (شامل شرکت های توزیع برق تهران، کرج، نواحی تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز، اردبیل، گلستان، کرمان، کرمانشاه، مازندران، یزد، زنجان، مرکزی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، همدان، گیلان و شرکت های آب و فاضلاب تهران، کرج، مشهد، شیراز و تبریز) نموده است و این سامانه درحال حاضر در فاز بهره برداری می باشد. از دیگر اقدامات شرکت در راستای فناوری اطلاعات و ارتباطات، مشاوره، تامين، تجهيز و پشتيباني پروژه هاي سخت افزاري در گروه صنعتي ايران خودرو می باشد.

ايران فاوا گسترش در نگاه اول

شركت ايران فناوري اطلاعات و ارتباطات گسترش (سهامی خاص) با هدف ارایه راه حل های فناوری اطلاعات در جهت كمك به بهره وري و ارتقاي توانمندي و سود آوري صنايع كشور با سهام مشترك شركت ايران خودرو، شركت مگفا (نماينده سازمان گسترش و نوسازي صنايع) و شركت تام ايران خودرو تاسيس شده است.
بیشنر بخوانید...

تازه هاي ايران فاوا

آخرين پست هاي پايگاه دانش

لینک های مرتبط: ایران خودرو           تام           مگفا           ISS           SAP           سایر شرکای تجاری          
آدرس: تهران، یوسف آباد، میدان سید جمال الدین اسدآبادی، خ ابن سینا، کوی نسترن، پلاک 18    تلفن: 7 - 88616303    فکس: 88616308   ایمیل: Info@Iranfava.com    کانال رسمی در تلگرام: کانال رسمی ایران فاوا گسترش در تلگرام
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران فاوا گسترش می باشد

Copyright © 2015 www.IranFava.com. All rights reserved