• ايران فاوا گسترش سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) یکی از دستاوردهای عصر نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد و از جمله پروژه هایی است که از بعد مالی و سرمایه گذاری و از جنبه تأثیرگذاری ساختاری و زیر بنایی اهمیت زیادی دارد . ادامه

پشتیبانی و نگهداری SAP

ماموریت اصلی پشتیبانی شرکت ایران فاوا گسترش تامین به موقع نیازهای مشتریان، برنامه ریزی برای پشتیبانی کارآمد و در نهایت انتقال دانش به مشتریان می باشد. در این راستا شرکت ایران فاوا گسترش با بهره‌گیری از نیروهای متخصص داخلی و خارجی پشتیبانی مطمئنی را برای مشتریان خود فراهم می‌آورد.

ساختار و فرایند پشتیبانی
شرکت ایران فاوا گسترش با بهره گیری از Best Practiceهای SAP و شناخت سیستم مشتری، در سه سطح زیر به تامین نیاز مشتریان می پردازد.
1- رفع خطای کاربر
2- بهبود یا تغییر فرایند
3- آموزش و مشاوره

تیم اجرایی متخصص
شرکت ایران فاوا گسترش در راستای ارائه خدمات کارامد، تیم پشتیبانی خود را از بهترین نیروهای متخصص (همکاران داخلی و مشاوران خارجی) انتخاب کرده است.

پشتیبانی 7*24 مشتری
درراستای پاسخگویی موثر به نیازهای مشتریان، شرکت ایران فاوا گسترش با بهره گیری از کارشناسان متخصص بصورت  7*24 آماده ارائه خدمات می باشد.
1- حضور در سایت مشتری و  Offsite
2- پشتیبانی با استفاده از System Center

پایش (Monitoring)  وضعیت موجود
مشتریان می توانند وضعیت لحظه ای پشتیبانی را رصد کنند و از وضعیت سرویس دهی و صحت عملکرد آن مطلع شوند. همچنین گزارش های متنوعی در این بخش قابل مشاهده می باشد.

استقرار مدیریت دانش در سایت مشتری
شرکت ایران فاوا گسترش در بازه های زمانی مشخصي شرح کاملی از روش حل مشكل را به مشتری ارائه خواهد داد و با آموزش همزمان نيروي انساني آن شركت به استقرار دانش در سايت مشتري اقدام خواهد نمود.
سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) یکی از دستاوردهای عصر نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد و از جمله پروژه هایی است که به دلیل اهمیت آن چه از بعد مالی و سرمایه گذاری و چه از جنبه تأثیرگذاری ساختاری و زیر بنایی آن ، نیازمند امکان سنجی و انجام مطالعات مقدماتی قبل از اجرا می باشد. به منظور پياده‌سازي موفقیت آمیز این سیستم در سازمان‌هاي امروزي، پروژه مقدماتي امکان‌سنجی اجرای سيستم ERP در سازمان بسيار مهم بوده و موفقيت پياده‌سازي در گروی اجرای درست و کامل این پروژه مقدماتی می باشد.

تازه هاي ايران فاوا

آخرين پست هاي پايگاه دانش

لینک های مرتبط: ایران خودرو           تام           مگفا           ISS           SAP           سایر شرکای تجاری          
آدرس: تهران، یوسف آباد، میدان سید جمال الدین اسدآبادی، خ ابن سینا، کوی نسترن، پلاک 18    تلفن: 7 - 88616303    فکس: 88616308   ایمیل: Info@Iranfava.com    کانال رسمی در تلگرام: کانال رسمی ایران فاوا گسترش در تلگرام
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران فاوا گسترش می باشد

Copyright © 2015 www.IranFava.com. All rights reserved