• ايران فاوا گسترش ما به عنوان یک بنگاه اقتصادی دانش محور، با اتکا بر کارکنان خلاق و کارآمد در زمینه طراحی ، مهندسی، تامین و اجرای پروژه های فناوری اطلاعات درصنایع متعدد فعالیت می نماییم. موفقيت کسب و کارتان را با ما تجربه کنيد ادامه

مرکز آموزش ايران فاوا گسترش

امروزه مسأله دانش تخصصی از چنان ویژگی برخوردار است که اهمیت و ارزش آن بر اهل علم و فن پوشیده نیست و خوشبختانه در کشورمان نیز، مسئله دانش با سرعت نسبتاً خوبی همپای دیگر کشورها رو به افزایش است ، به طور معمول هرگاه از فن آوری جدیدی استفاده شود نیاز به آموزش مطرح می شود. از سوی دیگر حیات سازمانها تا حدود زیادی بستگی به مهارت‌ها و آگاهی‌های مختلف کارکنان دارد و هرچه این مهارت‌ها به هنگام و بهینه باشند، در ارتقا سطح کارآیی و اثربخشی سازمان سهیم می باشند. بدین ترتیب آموزش را می‌توان زیربنای توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تلقی نمود.
مركز آموزش شرکت ايران‌ فاوا گسترش با تمرکز خود بر ارائه آموزش هاي تخصصي مرتبط با حيطه‌هاي فعاليتي SAP تاسیس و تلاش مي‌نمايد موضوعات علمي مرتبط و به روز دنيا را به صورت کاملا کاربردي و در چارچوب پودمان‌هاي آموزشي خود ارائه نمايد.
این شرکت با تجهيز دو سالن آموزشي با ظرفيت مجموعاً 40 نفر و تجهيزات کامل و قابليت اتصال Citrix و نيز کار با آخرین نسخه آموزشی سِرور محلي ®IDES که کاملاً براي اجراي مثال‌هاي دوره‌هاي آموزشي ®SAP پيکربندي شده و نيز کليه ابزارهای مورد نياز آموزش، محيط مناسبي را براي برگزاري دوره‌هاي آموزشي ®SAP و تخصصي صنعت IT فراهم نموده است و افتخار برگزاری دوره های تخصصی در این حوزه به طیف وسیعی از شرکت ها، سازمانها ، ادارات و موسسات دولتی و خصوصی را در کارنامه خود ثبت نموده است.
در همین راستا این شرکت در سال جدید با هدف توسعه مرکز آموزش و برگزاری دوره های تخصصی دیگر در حوزه IT در نظر دارد خدمتی فراتر را به گروه مشتریان خود ارائه نماید.
برگزاری دوره­ های تخصصی فناوری اطلاعات با کمک مدرسین بین­ المللی و سرفصل­ های استاندارد از دیگر خدمات این شرکت محسوب می­ شود. با لابراتوار مجهز این شرکت امکان برگزاری دوره ­های تخصصی به صورت کاملا کاربردی میسر شده است که می ­تواند با قیمت بسیار مناسب در خدمت مشتریان قرار گیرد. ما ادعا می­ کنیم در راه آموزش و ارتقاء دانش بسیاری از متخصصان حوزه ERP/SAP در ایران سهم عمده­ ای داشته و داریم. بسیاری از کارشناسان این حوزه به نوعی از خدمات آموزشی این شرکت بهره برده ­اند. شرکت ایران فاوا گسترش با کمک شرکای تجاری خود شبکه گسترده ­ای از مشاوران و مدرسان خبره را گرد هم آورده و دوره های متعددی را برگزار نموده است. دوره های آموزشی به انواع زیر تقسیم می­ شوند:
دوره­ های استاندارد و آکادمیک SAP
کارگاه های آموزشی مخصوص هر صنعت
کارگاه های آموزشی عمومی
لازم به توضیح است تمام دوره های مذکور با امکانات کامل و استاندارد SAP با دسترسی به سیستم آموزشی مورد تایید شرکت SAP AG برگزار می­ شود.
مركز آموزش شرکت ايران‌ فاوا گسترش با تمرکز خود بر ارائه آموزش هاي تخصصي مرتبط با حيطه‌هاي فعاليتي SAP تاسیس و تلاش مي‌نمايد موضوعات علمي مرتبط و به روز دنيا را به صورت کاملا کاربردي و درچارچوب پودمان‌هاي آموزشي خود ارائه نمايد.

تازه هاي ايران فاوا

آخرين پست هاي پايگاه دانش

لینک های مرتبط: ایران خودرو           تام           مگفا           ISS           SAP           سایر شرکای تجاری          
آدرس: تهران، یوسف آباد، میدان سید جمال الدین اسدآبادی، خ ابن سینا، کوی نسترن، پلاک 18    تلفن: 7 - 88616303    فکس: 88616308   ایمیل: Info@Iranfava.com    کانال رسمی در تلگرام: کانال رسمی ایران فاوا گسترش در تلگرام
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران فاوا گسترش می باشد

Copyright © 2015 www.IranFava.com. All rights reserved