• ايران فاوا گسترش ما به عنوان یک بنگاه اقتصادی دانش محور، با اتکا بر کارکنان خلاق و کارآمد در زمینه طراحی ، مهندسی، تامین و اجرای پروژه های فناوری اطلاعات درصنایع متعدد فعالیت می نماییم. موفقيت کسب و کارتان را با ما تجربه کنيد ادامه
کانال ارائه و پرداخت WEB

با هماهنگي هاي صورت گرفته با بانك پارسیان، پرداخت الكترونيكی به صورت امن از طريق زيرساختهاي امن اين بانك صورت خواهد گرفت. در بخش ارائه و پرداخت اينترنتي، از روش Checkout - Checkin استفاده خواهد شد و مشتري براي انجام پرداخت به وب سايت بانك رهنمون مي‌شود و پس از انجام عمليات پرداخت دوباره به وب سايت اصلي بر مي گردد. شایان ذکر است جهت استفاده از این سایت نیازی به خرید تجهیزات سخت افزاری و یا نرم افزاری نبوده و تمام امکانات بصورت یک سرویس در اختیار شرکت قرار خواهد گرفت.
مشترک با ثبت نام در سایت می تواندسابقه اطلاعات قبوض و پرداختهای انجام شده خود را به صورت جداول و نمودار در بازه های مختلف زمانی مشاهده نماید.
وب سایت مذکور امکان ثبت چند صورتحساب برای یک پروفایل را دارا می باشد. همچنین امکان انتخاب درگاه های (FAX،SMS، Email)برای هر صورتحساب به صورت مجزا توسط مشترک وجود دارد.
درصورت عدم پرداخت بدهی توسط مشترک،یک (یا چند روز) قبل از تاریخ مهلت پرداخت، مبلغ بدهی جهت یادآوری از طریق SMS و Email به مشترک اعلام می گردد. همچنین در آخرین روز مهلت پرداخت نیز مجدداً Emailو پیامک، جهت یادآوری برای مشترکینی که تا تاریخ مقرر پرداخت نکرده اندارسال می گردد.
سامانه "ارائه و پرداخت الکترونیکی قبوض " که به اختصار EBPP نامیده می شود، در راستای راه اندازی سامانه 1521 (شرکت توزیع برق) و 1522 (شرکت آب و فاضلاب) وزارت نیرو و با هدف جلب رضایت مشترکین، مدیریت بهینه صورتحساب ها و بهبود تعاملات مالی، در حال حاضر در 24 شرکت توزیع آب و برق که شامل شرکت های توزیع برق تهران ، کرج ، نواحی تهران ، مشهد ، شیراز ، اصفهان ، تبریز ، اردبیل ، گلستان ، کرمان ، کرمانشاه ، مازندران ، یزد ، زنجان ، مرکزی ، آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، همدان ،  گیلان و شرکت های آب و فاضلاب تهران، کرج، مشهد، شیراز و تبریز توسط شرکت ایران فاوا گسترش راه اندازی شده است.

تازه هاي ايران فاوا

آخرين پست هاي پايگاه دانش

لینک های مرتبط: ایران خودرو           تام           مگفا           ISS           SAP           سایر شرکای تجاری          
آدرس: تهران، یوسف آباد، میدان سید جمال الدین اسدآبادی، خ ابن سینا، کوی نسترن، پلاک 18    تلفن: 7 - 88616303    فکس: 88616308   ایمیل: Info@Iranfava.com    کانال رسمی در تلگرام: کانال رسمی ایران فاوا گسترش در تلگرام
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران فاوا گسترش می باشد

Copyright © 2015 www.IranFava.com. All rights reserved