در حال بروزرسانی می باشد

 

راهکار SAP در بازار ERP

SAP مخفف System Application and Product in data processing میباشد. شرکت SAP در سال 1972 توسط 5 تن از مهندسین سابق IBM تشکیل شد. هدف آنها بوجود آوردن یک نرم افزار استاندارد بود. این شرکت در حال حاضر بزرگترین شرکت نرم افزاری سازمانی و سومین ارائه دهنده نرم افزار مستقل در جهان میباشد.

 

چرا SAP انتخاب ماست؟

1-SAP حاصل تجربیات و راهنمایی های نزدیک به پنجاه هزار مشتری موفق در صنایع مختلف است که به شکل دادن دامنه آن کمک کرده اند.

2-SAP در هر ابعادی از مشاغل و کسب و کارها از شرکتهای کوچک تا بزرگ میتواند اجرا گردد.

3-SAP دقیقا مطابق با الزامات کسب و کار شما پیاده سازی می شود که این مانع از سردرگمی شما در کار با سیستم و امکانات نامرتبط میشود.

4-SAP حاوی مجموعه ای از فرایندهای از پیش تنظیم شده متناسب با هر کسب و کار بوده که شما بعد از داشتن آن به قابلیتهای دیگری نیز در فرایندهای خود دست می یابید که از آنها بی اطلاع بوده اید.

5-با اجرای SAP همواره میتوانید با استاندارد فرایندهای صنعت خود سازگار شوید و از این طریق کارآیی را ارتقاء بخشید.

 

چگونه یک پروژه موفق SAP خواهید داشت؟

بیش از 30 درصد پروژه های ERP به دلیل عدم برنامه ریزی صحیح با شکست مواجه می شوند. در هنگام اجرای نرم افزار SAP، باید مطمئن باشید که پروژه ها مطابق برنامه، بودجه، با حداقل ریسک فنی و فرایندی و توسط یک تیم باهوش و کارآزموده تکمیل می شوند. به همین دلیل SAP متدولوژی و نقشه راه جهت اجرای پروژه های SAP را ارائه کرده است. این یک روش جامع برای ساده سازی اجرا، به روزرسانی و توسعه نرم افزار SAP میباشد.

 

به نقشه راه ما نگاهی بیندازید